שאלות ותשובות נפוצות

 • האם בכלמוביל טרייד אין מכוניות יוקרה ניתן לעשות טרייד אין רק למכוניות מרצדס?

  אתה מוזמן להגיע עם כל רכב שברשותך לאחד ממרכזי המכירות של כלמוביל טרייד אין מכוניות יוקרה, ולקבל הצעה לעסקת טרייד אין שתעזור לכם להתקדם לרכב יוקרה משנתון מתקדם.
 • מהם רכבי Proven Exclusivity?

  רכבי Proven Exclusivity הם רכבי מרצדס, בני ארבע שנים ומטה – שנסעו עד 80,000 קילומטרים, ללא תאונות או פגיעות, מיד ראשונה פרטית או רכבי קבוצה בלבד. כל רכבי Proven Exclusivity עברו תהליך השבחה מקיף, ומועד הטיפול הבא שלהם אינו מיידי, כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט. רכבים אלו מהווים פתרון מצוין עבור מי ששוקל יבוא אישי של מרצדס משומשת, או רוצה להתקדם למרצדס יד ראשונה במצב חדש, עם אחריות ובמחירים אטרקטיביים.
 • היכן נמצאים מרכזי המכירה של מרצדס טרייד-אין?

  למרצדס טרייד-אין יוקרה שני מרכזי מכירה – בפתח תקווה ברחוב הסיבים 1 (טל. 03-9154141) ובמרצדס באר-שבע ברח' חיים יחיל 3
  (טל. 08-6237237). הכנסו לעמוד "מרכזי מכירה של כלמוביל טרייד-אין יוקרה" לפרטים מדוייקים ולמפת הגעה.

 • מה היתרונות של כלמוביל טרייד-אין מכוניות יוקרה ביחס לחברות טרייד-אין אחרות הקיימות בשוק?

  לכלמוביל טרייד-אין מכוניות יוקרה היצע גדול מאד ומגוון של רכבי יוקרה יד שנייה מהם ניתן לבחור מכונית יוקרה ממגוון מותגים. הרכבים נמסרים ללקוחות לאחר בדיקה, טיפול יסודי, ניקוי והכנה למסירה, עם תיק רכב מלא ואחריות של כלמוביל טרייד-אין. על מנת להפוך את חוויית הקנייה לקלה ונעימה, כל השירותים הנלווים מרוכזים עבור הלקוחות תחת קורת גג אחת – מימון באמצעות כלמוביל פתרונות מימון, ביטוח באמצעות כלמוביל ביטוח, והעברת בעלות במקום – כדי שתוכלו לצאת ממרכז המכירה שלנו עם רכב יוקרה תוך פרק זמן קצר.
 • ברשותי רכב ישן – האם אוכל לבצע עסקת טרייד-אין ולהתקדם לרכב יוקרה חדש יותר בכלמוביל טרייד-אין מכוניות יוקרה?

  בהחלט – אתם מוזמנים להגיע עם הרכב הישן שלכם לכלמוביל טרייד-אין יוקרה ולקבל הצעת מחיר עבורו. התמורה שתתקבל ממכירתו תשמש לרכישת רכב יוקרה חדש יותר מתוך המגוון הגדול של רכבי יד שנייה שקיים במרכזי המכירה שלנו.
 • אני מעוניין לרכוש רכב משנתון מתקדם יותר מזה המצוי ברשותי וזקוק למימון – האם תוכלו לעזור לי?

  במרכזי המכירה של כלמוביל טרייד-אין מכוניות יוקרה תמצאו יועצי מכירות מקצועיים שיוכלו להציע לכם פתרונות מימון הניתנים על ידי כלמוביל פתרונות מימון – חברת המימון של כלמוביל. יועצי המכירות שלנו יעזור לכם למצוא תוכנית מימון שתתאים לצרכים וליכולות שלכם, ותאפשר לכם לרכוש לרכב יוקרה משנתון מתקדם יותר.
 • איך מתבצעת עסקת טרייד-אין?

  בשלב הראשון אתם מוזמנים להגיע לאחד ממרכזי המכירות שלנו עם הרכב הישן שלכם ולקבל הצעת מחיר עבורו. לאחר שתדעו מה יהיה גובה הזיכוי אותו תקבלו עבור הרכב הישן, תוכלו לבחור רכב משנתון מתקדם יותר מתוך מלאי רחב של דגמים אותם תוכלו לראות במרכז המכירה. במידה ותזדקקו למימון, יועצי המכירות שלנו יציעו לכם תוכנית מימון לרכישת הרכב החדש יותר, וכן ידאגו ליצירת קשר מול סוכנות הביטוח לשם עריכת פוליסת ביטוח כדי שתוכלו לנהוג ברכב החדש ישירות ממרכז המכירה. המימון, הביטוח והעברת הבעלות על הרכב החדש מתבצעים במרכז המכירות כך שאין צורך לנסוע למשרד הרישוי, לסוכנות הביטוח או לבנק.
 • האם אפשר לקחת רכב ממרכז המכירה שלכם לבדיקה?

  בהחלט – בתיאום עם יועצי המכירות במקום, ניתן לקחת את הרכב בו מעוניינים לבדיקה במכון בדיקה.
 • האם אתם נותנים אחריות לרכבים שאתם מוכרים?

  כל הרכבים הנמכרים במרכזי המכירה של כלמוביל טרייד-אין מכוניות יוקרה עוברים סדרת בדיקות קפדנית, וכאות לאמון שלנו באיכות שלהם אנו מעניקים להם תעודת אחריות (על מכלולים מרכזיים ולזמן מוגבל).